Mediaopas 2022

MEDIAMYYNNIN YHTEYSTIEDOT Lehden nimi toimii linkkinä lehden omaan mediakorttiin ! Ann-Mari Siikalampi myyntineuvottelija 0440 798 800 ann-mari.siikalampi @kaarina-lehti.fi Terese Kukkonen myyntineuvottelija (02) 588 8613 terese.kukkonen @kaarina-lehti.fi ilmoitukset@kaarina-lehti.fi KAARINA-LEHTI Raija Kirveskari myyntineuvottelija (02) 588 8653 raija.kirveskari @kunnallislehti.fi Maija Aro myyntineuvottelija (02) 588 8652 maija.aro @kunnallislehti.fi ilmoitukset@kunnallislehti.fi KUNNALLISLEHTI Sari Kuusinen myyntijohtaja, paikallislehdet SSS-konserni 040 539 0969 sari.kuusinen@sss.fi TS-YHTYMÄNPAIKALLISLEHDET UUDENKAUPUNGIN SANOMAT Tanja Vainionpää myyntineuvottelija (02) 588 8325 tanja.vainionpaa @uudenkaupungin- sanomat.fi Jouni Kokkonen myyntineuvottelija (02) 588 8323 jouni.kokkonen @uudenkaupungin- sanomat.fi Jouni Kokkonen myyntipäällikkö 050 569 0970 jouni.kokkonen @loimaanlehti.fi ilmoitukset @uudenkaupunginsanomat.fi Meri Nordberg myyntineuvottelija 050 4491 434 meri.nordberg @laitilansanomat.fi Enni Grundström asiakaspalvelu (02) 588 8907 enni.grundström @uudenkaupungin- sanomat.fi Sari Kaukoranta myyntineuvottelija (02) 588 8961 sari.kaukoranta @avl.fi ilmoitukset@avl.fi AURANMAAN VIIKKOLEHTI ilmoitukset@loimaanlehti.fi LOIMAAN LEHTI Eija Kärkäs asiakaspalvelu (02) 588 8021 eija.karkas @loimaanlehti.fi Jussi Ollinen myyntineuvottelija (02) 588 8557 jussi.ollinen @somerolehti.fi ilmoitukset@somerolehti.fi PAIKALLISLEHTI SOMERO LAITILAN SANOMAT Elina Salminen myyntineuvottelija (02) 588 8905 elina.salminen @laitilansanomat.fi ilmoitukset@laitilansanomat.fi Meri Nordberg myyntineuvottelija 050 4491 434 meri.nordberg @laitilansanomat.fi Enni Grundström asiakaspalvelu (02) 588 8907 enni.grundström @uudenkaupungin- sanomat.fi Anna-Mari Koskimies myyntineuvottelija (02) 588 8962 anna-mari.koskimies @loimaanlehti.fi Mari Männynväli myyntineuvottelija (02) 588 8506 mari.mannynvali@ somerolehti.fi

RkJQdWJsaXNoZXIy MjkzNDM=